+38 (067) 464 78 98
+38 (0347) 62 21 51

Сади Прикарпаття – сімейний бізнес, саме турбота про здоровя власних родин спонукала нас на запуск линії натуральних соків прямого віджиму, що забезпечує максимальне збереження усіх вітамінів. Здоровий спосіб життя та споживання лише натуральної продукції наша філософія, яку ми прагнемо передати нашим споживачам.
Тож восени 2012 року ми стартуємо з нашим першим продуктом – свіжовичавленим яблучним соком, що виробляється шляхом холодного віджиму на новітньому австрійському обладнанні зі стиглих екологично-чистих прикарпатських яблук з наших садів. Ми дбайливо відбираемо наші яблука, що переробляються безпосередьо в день збору, аби донести особливий солодкуватий смак та насичений аромат поживного, корисного продукту.
Уже наступної осені 2013 ми запускаємо нашу вітамінну лінійку вже 5 смаків створену спеціально для здорового способу життя. Ми обрали найкорисніші фрукти та ягоди, виростили іх у нашис садах. Яблуко+гарбуз, яблуко+селера, яблуко+груша та екслюзивно в Україні яблуко+чорноплідна горобина (аронія) – цілющий продукт. Усі смаки представлені у склі у пляшках 1 л та 0,3 л.
Наступного року чекайте від нас нові вітамінні смаки яблуко+ожина та яблуко+ревінь.

Наша місія:Наша місія виробляти на 100% натуральний, екологічний український продукт, вирощений з любов’ю на плодородній прикарпатській землі, аби наші споживачі з гордістю і насолодою коштували соковиті екологічно-чисті яблука та натуральний свіжовичавлений сік. Ми прагнемо аби бренд “made in Ukraine” заняв почесне перше місце в сердцях і на столах справжніх українців.

foto2
foto1