О НАС

СОКИ MADE IN UKRAINE
ХТО МИ Є

САДЫ ПРИКАРПАТЬЯ СЕМЕЙНЫЙ БИЗНЕС

Cаме турбота про здоровя власних родин спонукала нас на запуск линії натуральних соків прямого віджиму, що забезпечує максимальне збереження усіх вітамінів. Здоровий спосіб життя та споживання лише натуральної продукції наша філософія, яку ми прагнемо передати нашим споживачам.

Тож восени 2012 року ми стартуємо з нашим першим продуктом – свіжовичавленим яблучним соком, що виробляється шляхом холодного віджиму на новітньому австрійському обладнанні зі стиглих екологично-чистих прикарпатських яблук з наших садів. Ми дбайливо відбираемо наші яблука, що переробляються безпосередьо в день збору, аби донести особливий солодкуватий смак та насичений аромат поживного, корисного продукту.

Уже наступної осені 2013 ми запускаємо нашу вітамінну лінійку вже 5 смаків створену спеціально для здорового способу життя. Ми обрали найкорисніші фрукти та ягоди, виростили іх у нашис садах. Яблуко+гарбуз, яблуко+селера, яблуко+груша та екслюзивно в Україні яблуко+чорноплідна горобина (аронія) – цілющий продукт.

Показати більше

о нас

Ответственность Качество Энтузиазм

ЦЕННОСТЬ В экологичности

Ничего лишнего - ТОЛЬКО натуральные компоненты

Ми зберігаємо усе найцінніше від природи, щоб створити для Вас натуральний та якісний продукт. Творячи наші соки, ми керуємось головним принципом – дотримання якості на всіх етапах.

Зокрема, ретельно обираємо лише найкращі яблука і ягоди, вирощені на Закарпатті – в екологічно чистих регіонах України.

Згодом за допомогою методу прямого віджиму готуємо соки, які максимально зберігають корисні для Вашого організму властивості.

создаем сок
КАК МЫ ЭТО ДЕЛАЕМ
Только плоды собственных садов - это наш принцип

Ми збираємо урожай в наших власних садах на Прикарпатті в місті Снятин в екологічно чистій зоні. Тут відсутнє будь-яке виробництво та панує власний мікроклімат, що надає особливого смаку нашим плодам.

Выжимание сока

Ми миємо, перебираємо плоди та вичавлюємо сік пресом

Пастеризация

Щоб зберегти всю користь свіжих плодів, ми пастеризуємо сік за спеціальною австрійською технологією при температурі 82°С, що на відміну від кип’ятіння зберігає ще більше користі.

Разлив

Готовий сік на спеціальних лініях ми розливаємо у скляні пляшки 0,3 та 1 л та надсилаємо до магазину аби Ви насолоджувалися натуральним Українським соком прямого віджиму.

КТО МЫ

НАША МИССИЯ ПРОИЗВОДИТЬ НА 100% НАТУРАЛЬНЫЙ

Наша місія виробляти на 100% натуральний, екологічний український продукт, вирощений з любов’ю на плодородній прикарпатській землі, аби наші споживачі з гордістю і насолодою коштували соковиті екологічно-чисті яблука та натуральний свіжовичавлений сік. Ми прагнемо аби бренд “made in Ukraine” заняв почесне перше місце в сердцях і на столах справжніх українців.

Миссия компании

экологический сок для вашей семьи