ПРО НАС

СОКИ

MADE IN

UKRAINE

ХТО МИ Є

САДИ ПРИКАРПАТТЯ СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС

Все почалося з мрії…..

Мрії однієЇ родини створювати насправді якісний продукт для багатьох українських родин від Заходу до Сходу……

Так 10 років назад почалася історія Садів Прикарпаття – сімейної ферми, що вирощує яблука та виробляє з власних плодів екологічні соки прямого віджиму.

Ми працювали і вчилися водначас і продовжуємо це робити, ми долучали до роботи eвропейских спеціалістів з Німеччини і Голандії, аби наші яблука були дісно унікальні за своїми смаковими якостями.

Ми знаходимось в екологічно- чистому регіоні позбавленому впливу виробницв, що дає нам право з гордістю говорити, що смак наших яблук і енергійна цінність неповторні.

На сьогодні наші сади - це 120 га насаджень, 16 різноманітних сортів і тисячі тон врожаїв щороку.

Ми щасливі доставляти свіже яблуко майже круглий рік до всіх куточків нашої країни.

Нашою перемогою є також вихід наших яблучок на експортні ринки скандинавських країн: Норвегії та Швеції.

Ми постійно зростаємо, вчимося і стаємо щороку трошки краще).

Наша мета користуватися дарами нашої родучої землі, так аби приносити користь, здоров’я в українськи родини.

 

На сьогодні вже друге покоління родини Романів щодня по цеглинці будує велику мрію  під назвою Сади Прикарпаття.

Показати більше

це про нас

Відповідальність Якість Ентузіазм

ЦІННІСТЬ В ЕКОЛОГІЧНОСТІ

НІЧОГО ЗАЙВОГО – ЛИШЕ НАТУРАЛЬНІ КОМПОНЕНТИ

Cаме турбота про здоровя власних родин спонукала нас на запуск линії натуральних соків прямого віджиму, що забезпечує максимальне збереження усіх вітамінів. Здоровий спосіб життя та споживання лише натуральної продукції наша філософія, яку ми прагнемо передати нашим споживачам.

Тож восени 2012 року ми стартуємо з нашим першим продуктом – свіжовичавленим яблучним соком, що виробляється шляхом холодного віджиму на новітньому австрійському обладнанні зі стиглих екологично-чистих прикарпатських яблук з наших садів. Ми дбайливо відбираемо наші яблука, що переробляються безпосередьо в день збору, аби донести особливий солодкуватий смак та насичений аромат поживного, корисного продукту.

Уже наступної осені 2013 ми запускаємо нашу вітамінну лінійку вже 5 смаків створену спеціально для здорового способу життя. Ми обрали найкорисніші фрукти та ягоди, виростили іх у нашис садах. Яблуко+гарбуз, яблуко+селера, яблуко+груша та екслюзивно в Україні яблуко+чорноплідна горобина (аронія) – цілющий продукт.

створюємо сік
Як ми це робимо
Лише плоди власних садів - це наш принцип

Ми збираємо урожай в наших власних садах на Прикарпатті в місті Снятин в екологічно чистій зоні. Тут відсутнє будь-яке виробництво та панує власний мікроклімат, що надає особливого смаку нашим плодам.

Вижимання соку

Ми миємо, перебираємо плоди та вичавлюємо сік пресом

Пастеризація

Щоб зберегти всю користь свіжих плодів, ми пастеризуємо сік за спеціальною австрійською технологією при температурі 82°С, що на відміну від кип’ятіння зберігає ще більше користі.

Розлив

Готовий сік на спеціальних лініях ми розливаємо у скляні пляшки 0,3 та 1 л та надсилаємо до магазину аби Ви насолоджувалися натуральним Українським соком прямого віджиму.

ХТО МИ Є

НАША МІСІЯ ВИРОБЛЯТИ НА 100% НАТУРАЛЬНИЙ

Наша місія виробляти на 100% натуральний, екологічний український продукт, вирощений з любов’ю на плодородній прикарпатській землі, аби наші споживачі з гордістю і насолодою коштували соковиті екологічно-чисті яблука та натуральний свіжовичавлений сік. Ми прагнемо аби бренд “made in Ukraine” заняв почесне перше місце в сердцях і на столах справжніх українців.

Місія компанії

екологічний сік для вашої родини